Exploding Kittens® - Official

Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $1,99
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Exploding Kittens® - Official indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kart oyunları arasında yer alan Exploding Kittens ile akıllı cihazınızı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Exploding Kittens ile sevimli kedilerle maceralı bir deneyim yaşamaya hazır olun. Exploding Kittens® Official mobil oyunuyla Kickstarter tarihinin en çok para kazandıran oyununu her yerde oynayın. Birbirinden farklı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Exploding Kittens ile eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Party Pack, Betrayal, Streaking Kittens ve tamamen yeni Barking Kittens genişlemesi dahil oyunun mobil versiyonu artık mevcuttur. Çevrimiçi oyunda arkadaşlarınızla veya yabancılarla oynayın, yapay zekaya meydan okuyun veya arkadaşlarınızla yüz yüze çevrimdışı oynamaya hazır olun.

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Exploding Kittens oyununda görevlerinize odaklanın ve her bir görevi başarıyla sonlandırmaya hazır olun. Rus Ruletinin bu son derece stratejik, kedicik destekli versiyonunda, oyuncular biri patlayan yavru kedi çizene kadar kart çeker, bu noktada patlarlar, ölürler ve oyundan çıkarlar. Lazer işaretçiler, göbek masajları ve kedi nanesi sandviçleri gibi şeyler kullanarak Kitten'i etkisiz hale getiren kartı etkisiz hale getirin. Destedeki diğer tüm kartlar, Patlayan Yavru Kedileri hareket ettirmek, azaltmak veya önlemek için kullanılır. Exploding Kittens, yavru kediler, patlamalar, lazer ışınları ve bazen de keçilerle ilgilenen insanlar için çok oyunculu bir kart oyunudur.

Exploding Kittens indir

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Exploding Kittens ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Aynı odada birden fazla telefonda 2 ila 5 oyuncu ile oynayın veya arkadaşlarınızla veya yabancılarla çevrimiçi olarak oynayın. The Oatmeal'in orijinal sanat eserlerini içerir. Exploding Kittens'ın dijital versiyonuna özel yeni kartların tadını çıkarmaya odaklanın. En çok izlenen genişletmelerin Streaking ve Streaking dahil dijital versiyonları Barking Kittens ve ayrıca dijital özel Betrayal ve Party destelere göz atın. Kickstarter tarihinin en çok desteklenen oyununun dijital versiyonunda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Exploding Kittens ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz.

Burada çeşitli görevleriniz olacak. Bu görevlerinizin her birini başarıyla sonlandırmaya ve oyun alanında hızla ilerlemeye odaklanın. Birbirinden farklı oyun içerikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Exploding Kittens oyununda, eğlence ve macera bir arada sunulur. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Exploding Kittens sayesinde kazancınızı artırarak taktiksel bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Sevimli dostlarınızın mutlu olması için ödüllerin her birini kullanmaya odaklanın.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Exploding Kittens® - Official indir